Entity Reference Revisions (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Search fields
az: Axtarış sahələri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: types
az: növləri

en: About
az: Haqqında

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.

en: Restrict to the selected roles
az: Seçilmiş rollarla məhdudlaşdırın

en: Field types
az: Sahə növləri
