Entity Reports (2.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Reports
he: דוחות

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
