Entity Reports (3.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: No statistics available.
ar: لا توجد إحصائيات متوفرة.

en: Translatable
ar: قابل للترجمة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Reports
ar: التقارير

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
