Entity Reports (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Weight
az: Çəki

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Reports
az: Hesabatlar
