Entity Share (8.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
