Entity Share (8.x-3.0-rc2) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Header
az: Başlıq

en: File name
az: Fayl adı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Role
az: Rollar

en: Last
az: Son

en: Anonymous
az: Anonim

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Filters
az: Filtrlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Revision
az: Reviziya

en: Values
az: Qiymətlər

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Or
az: Və ya

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Direction
az: İstiqamət

en: Bundle
az: Paket

en: And
az: və
