Entity Share (8.x-3.9) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Delete group
af: Skrap groep

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Header
af: Hoof

en: Filter
af: Filtreer

en: Role
af: Rol

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Revision
af: Weergawe

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: Direction
af: Rigting
