Entity Share (8.x-3.9) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Delete group
be: Выдаліць групу

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Access
be: Доступ

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Header
be: Загаловак

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File name
be: Імя файла

en: File size
be: Памер файла

en: Role
be: Роля

en: Anonymous
be: Ананім

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Filters
be: Фільтры

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Revision
be: Версія

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Or
be: Або

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Direction
be: Накірунак

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
