Entity Share (8.x-3.9) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Path
bg: Път

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Filter
bg: Филтър

en: Role
bg: Роля

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Revision
bg: Редакция

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Direction
bg: Посока
