Entity Share (8.x-3.9) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Filter
br: Sil

en: Undefined
br: Didermenet
