Entity Share (8.x-3.9) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Role
bs: Uloga

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Filters
bs: Filteri

en: Revision
bs: Revizije

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s

en: And
bs: I
