Entity Share (8.x-3.9) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Delete group
ca: Esborra el grup

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Access
ca: Accés

en: Path
ca: Camí

en: Header
ca: Capçalera

en: Filter
ca: Filtra

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Role
ca: Rol

en: Last
ca: Darrer

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Operator
ca: Operador

en: Filters
ca: Filtres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Undefined
ca: Sense definir

en: First
ca: Primer

en: Revision
ca: Revisió

en: Diff
ca: Diferència

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Values
ca: Valors

en: Sort
ca: Ordenació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Or
ca: O

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Web services
ca: Serveis web

en: Output
ca: Sortida

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Direction
ca: Direcció

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: And
ca: I

en: Policy
ca: Política

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.

en: Import configuration
ca: Importa la configuració

en: Sorts
ca: Ordenacions

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: HTTP Basic Authentication
ca: Identificació bàsica per HTTP

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Site's default language (@language)
ca: La llengua predeterminada del lloc (@language)
