Entity Share (8.x-3.9) - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Delete group
cs: Smazat skupinu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Access
cs: Přístup

en: Path
cs: Cesta

en: Header
cs: Hlavička

en: Filter
cs: Filtr

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Channel
cs: Kanál

en: Last
cs: Poslední

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: First
cs: První

en: Revision
cs: Revize

en: Channels
cs: Kanály

en: Values
cs: Hodnoty

en: Context
cs: Kontext

en: Sort
cs: Řazení

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Or
cs: Nebo

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Web services
cs: Webové služby

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Direction
cs: Směr

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: And
cs: A

en: Policy
cs: Zásada

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: Import configuration
cs: Importovat konfiguraci

en: Sorts
cs: Třídění

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu

en: HTTP Basic Authentication
cs: Základní HTTP ověření

en: Plugin ID
cs: ID pluginu

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: Site's default language (@language)
cs: Výchozí jazyk webu (@language)
