Entity Share (8.x-3.9) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Access
eu: Atzipena

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Header
eu: Goiburua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Role
eu: Rol

en: Last
eu: Azkena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: First
eu: Lehena

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: Values
eu: Balioak

en: Context
eu: Testuingurua

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Add a new group
eu: Gehitu talde berria

en: Direction
eu: Helbidea

en: And
eu: Eta

en: Site's default language (@language)
eu: Gunearen hizkuntza lehenetsia (@language)
