Entity Share (8.x-3.9) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal
