Entity Share (8.x-3.9) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Path
hy: Ուղի

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Role
hy: Դեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ
