Entity Share (8.x-3.9) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Filter
km: តម្រង

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Role
km: តួនាទី

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Filters
km: តម្រង

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Context
km: បរិបទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Or
km: ឬ

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Direction
km: ទិស
