Entity Share (8.x-3.9) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Access
lv: Piekļuve

en: Path
lv: Ceļš

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Header
lv: Galvene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Role
lv: Loma

en: Channel
lv: Kanāls

en: Last
lv: Pēdējā

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: First
lv: Pirmā

en: Revision
lv: Revīzija

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Values
lv: Vērtības

en: Context
lv: Konteksts

en: Sort
lv: Kārtot

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Or
lv: Vai

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Web services
lv: Web servisi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Direction
lv: Virziens

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: And
lv: Un

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.

en: Site's default language (@language)
lv: Vietnes noklusējuma valoda (@language)
