Entity Share (8.x-3.9) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Filter
mg: Sivana
