Entity Share (8.x-3.9) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Access
mn: Хандалт

en: Path
mn: Зам

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: Direction
mn: Чиглэл
