Entity Share (8.x-3.9) - en to or translation catalogue (23 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ

en: Direction
or: ଦିଗ
