Entity Share (8.x-3.9) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Access
ps: لاس رسی

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Header
ps: سرۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Role
ps: ونډه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Or
ps: او

en: Bundle
ps: بنډل

en: And
ps: او
