Entity Share (8.x-3.9) - en to ro translation catalogue (62 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Summary
ro: Sumar

en: Access
ro: Acces

en: Path
ro: Cale

en: Header
ro: Cap

en: Filter
ro: Filtru

en: File name
ro: Numele fișierului

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Role
ro: Rol

en: Last
ro: Ultimul

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Filters
ro: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: First
ro: Primul

en: Revision
ro: Revizie

en: Values
ro: Valori

en: Sort
ro: Sortare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Or
ro: Sau

en: sort by @s
ro: sortare @s

en: Web services
ro: Servicii web

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Direction
ro: Direcție

en: Bundle
ro: Pachet

en: And
ro: Și

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Import configuration
ro: Importați configurația

en: Sorts
ro: Sortări

en: Entity reference
ro: Referință entitate

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Link to entity
ro: Legătură către entitate

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului

en: Diff settings
ro: Setări diff

en: Number of leading lines in a diff
ro: Numărul de linii anterioare dintr-un diff

en: Number of trailing lines in a diff
ro: Numărul de linii posterioare dintr-un diff

en: Site's default language (@language)
ro: Limba implicită a sitului (@language)
