Entity Share (8.x-3.9) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Path
sl: Pot

en: Header
sl: Glava

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Filters
sl: Filtri

en: Revision
sl: različice

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Context
sl: Kontekst

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Or
sl: Ali

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Direction
sl: Smer
