Entity Share (8.x-3.9) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: First
ug: بىرىنچى

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Or
ug: ياكى

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Direction
ug: يۆنىلىش
