Entity Sort (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Processing
ur: زیرِ عمل
