Entity split (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
