Entity split (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas
