Entity split (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان
