Entity term (2.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Remove
ro: Elimină

en: new
ro: nou

en: Add
ro: Adaugă

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Other
ro: Altele

en: Entity
ro: Entitate

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
