Entity term (2.0.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Remove
gl: Quitar

en: new
gl: novo

en: Add
gl: Engadir

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Other
gl: Outro

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
