Entity Theme Engine (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Text format
ur: متن کی آرائش
