Entity Theme Engine (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
