Entity Theme Engine (8.x-1.0-alpha5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Category
de: Kategorie

en: Label
de: Beschriftung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Text format
de: Textformat

en: Entity Bundle
de: Entität Bündel

en: Entity bundle
de: Entitätssubtyp

en: Display Mode
de: Anzeigemodus

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
