Entity Theme Engine (8.x-1.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Category
ru: Категория

en: Label
ru: Метка

en: Theme
ru: Тема

en: Custom
ru: Собственная

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Save and Continue Editing
ru: Сохранить и продолжить редактирование

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности
