Entity Theme Engine (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Text format
ar: تنسيق النص
