Entity Theme Engine (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Category
id: Kategori

en: Theme
id: Tema

en: Custom
id: Tersuai

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Text format
id: Format teks

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus
