Entity Tracer (1.0.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Custom
ar: مخصّص

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Features
ar: الخصائص

en: Results
ar: النتائج

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Interface
ar: الواجهة

en: Entities
ar: الكيانات
