Entity Tracer (1.0.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: Features
lt: Savybės

en: Results
lt: Rezultatai

en: About
lt: Apie

en: Direction
lt: Kryptis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Interface
lt: Sąsaja
