Entity Tracer (1.0.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Up
ne: माथि

en: Results
ne: परिणाम

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा

en: Bundle
ne: पोका
