Entity Type Clone (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Other
gl: Outro

en: Clone
gl: Clonar

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: of type
gl: de tipo
