Entity Type Clone (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Reset
pl: Resetuj

en: Other
pl: Inne

en: Clone
pl: Klonuj

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: of type
pl: typu
