Entity Type Clone (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Reset
ro: Resetează

en: Other
ro: Altele

en: Clone
ro: Clonare

en: of type
ro: de tipul
