Entity Type Clone (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Reset
es: Restablecer

en: Success
es: Éxito

en: Other
es: Otro(s)

en: Clone
es: Clonar

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: of type
es: de tipo
