Entity Type Clone (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Other
ug: باشقا

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش
