Entity Type Clone (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Success
vi: Thành công

en: Other
vi: Khác

en: Clone
vi: Nhân bản

en: of type
vi: thuộc kiểu
