Entity Update (2.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
