Entity Update (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Basic
az: Əsas

en: String
az: Mətn

en: Integer
az: Tam

en: Show
az: Göstər
