Entity Update (8.x-1.2-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Show
id: Tampilkan
