Entity Usage (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Count
sk: Počet

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: This batch encountered an error.
sk: Vyskytla sa chyba.
